Letiště Vídeň | Letecky z Vídně

viden-bg-header-title.png
     
         
 
 

Vídeňské letiště

 

Mezinárodní letiště Vídeň - Vienna International Airport se nachází zhruba 18 km od Vídně a je navrženo tak, aby splňovalo všechny náročné požadavky. Přestože Vídeň nepatří k největším metropolím Evropy, místní letiště patří k nejvytíženějším - ročně odbaví asi 21 milionů lidí. Pasažérům slouží dva terminály, horní pro odlety, dolní pro přílety, samozřejmostí je i nákupní centrum, několik VIP salónků či kryté parkování. Letiště vyniká přehledností a jednoduchostí, takže se zde nemůžete ztratit.

Vídeňské letiště přijímá všechny typy aerolinií. Nejvýznamnější je domácí Austrian Airlines, která tu má vybudované silné zázemí. Snaží se zpříjemnit servis pro své cestující tím, že v rámci celého letiště vybudovali speciální check-in zařízení, které vám ušetří čekání v dlouhých frontách a odbaví Vás rychlejším a příjemnějším způsobem. Často sem létají také Delta Airlines či Lufthansa. Pravidlem bývá,  že čím dříve si koupíte letenku, tím je levnější. Občas se také vyplatí počkat si na riskantnější last minute letenky. Rozhodnou se musíte sami. Koupíte-li si letenku dostatečnou dobu před odletem, máte jistotu, že budete mít v letadle místo, na druhou stranu, při čekání na nejlevnější last minute letenky se může stát, že již žádné takové letenky nebudou k dispozici. Austrian Airlines nabízí i tzv. Red ticket, které jsou opravdu za velmi výhodné ceny.

Vídeňské letiště leží poměrně blízko českých hranic a může tedy být zajímavou alternativouk českým odletovým místům. Z tohoto letiště navíc odlétají přímé linky  do mnoha významných evropských i mimoevropských destinací. Z Brna je to na letiště pouhých 140 km, tedy necelé 2 hodiny cesty. Z Olomouce 215 km, z Ostravy 300 km a z Prahy 340 km.

Nejširší nabídku letenek z Vídně do mnoha destinací za skvělé ceny najdete na našich stránkách letenky.travel.cz. Stačí si vybrat a letenku jednoduše zakoupit online!

Orientační plán letiště

 

(kliknutím zvětšíte)

Last minute zájezdy s odletem z Vídně

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje