Eurovíkend Vídeň | Eurovíkendy ve Vídni

viden-bg-header-title.png
     

Eurovíkend ve Vídni

 

Protančit Vídeň valčíkovým krokem a přitom si vychutnat Sachrův dort a pravou vídeňskou kávu zvládnete bez problémů během jednoho víkendu. Proto je toto město tak vhodné pro eurovíkendy.

Vídeň je město turistů, přičemž její velikost přímo vybízí k víkendovému výletu či ke zkrácené dovolené, během které si prohlédnete historické památky, navštívíte galerie a vídeňské kavárny. Eurovíkendy ve Vídni bývají nejčastěji nabízeny ve formě prodloužených víkendů. Dopravu, ubytování, stravování, program (většinou včetně vstupů do muzeí a galerií) i zábavu Vám zajistí cestovní kancelář. Vy si užijete bezstarostný víkend a domů se vrátíte obohaceni o výjimečné zážitky. Neváhejte ani okamžik, eurovíkendy ve Vídni na Vás čekají.

Nejoblíbenější eurovíkendy ve Vídni

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Objednejte si nejvýhodnější ubytování ve Vídni!

 

 
 

Doprava do Vídně a po Vídni

 

Z Prahy je to do Vídně kousek, po dálnici pouhé čtyři hodiny autobusem či autem. Případně z Brna pouhé 2 hodiny. Cestou si také můžete prohlédnout jiné zajímavé město, Bratislavu, která je  vzdálená  pouze několik málo kilometrů. Pokud se nechcete unavovat jízdou autem, autobusové agentury pořádají do Vídně víkendové zájezdy či  vypravují linkové autobusy, které jezdí téměř denně. Ceny jsou příznivé, za zpáteční jízdenku zaplatíte od 600 - 800 Kč.

Samotná doprava ve Vídni není nijak odlišná oproti jiným městům. Můžete využít nové či historické tramvaje nebo linky U-bahn. Samozřejmostí je možnost vypůjčení kol. Vídeň totiž patří k evropským městům, kde obyvatelé plně využívají cyklistickou dopravu po městě.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje