Zájezdy do Vídně | Dovolená ve Vídni

viden-bg-header-title.png
     

Vídeň pro každého

 

Na dovolenou do Vídně se můžete vydat sami, v páru, či s celou rodinou, každému má  Vídeň co nabídnout. Velkou výhodou dovolené ve Vídni je skutečnost, že cesta netrvá dlouho. A tak se po krátké cestě můžete ihned vydat objevovat krásy Vídně. Ani výběr vhodného hotelu vám nezabere příliš času, budete mít totiž z čeho vybírat a navíc i hotel nižší kategorie bude mít překvapivě dobrou úroveň. Proč jet zrovna do Vídně? Zaprvé, cesta Vás nevyjde draho a zadruhé Vídeň nabízí krásné architektonické památky z různých historických období, pestře zelené upravené parky, čistotu a klid, ale také umělecké zázemí. Pokud byste si rádi spíše odpočinuli nebo se sportovně vyžili, ideální volbou je procházka kolem řeky Dunaj či využití prostranství na Donauinsel. Tento ostrov nabízí v letních měsících pláže, mnoho restaurací a barů, ale také místa pro vykonávání různých sportů.

Nejoblíbenější zájezdy do Vídně

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Objednejte si nejvýhodnější ubytování ve Vídni!

 

 
 

Doprava do Vídně a po Vídni

 

Z Prahy je to do Vídně kousek, po dálnici pouhé čtyři hodiny autobusem či autem. Případně z Brna pouhé 2 hodiny. Cestou si také můžete prohlédnout jiné zajímavé město, Bratislavu, která je  vzdálená  pouze několik málo kilometrů. Pokud se nechcete unavovat jízdou autem, autobusové agentury pořádají do Vídně víkendové zájezdy či  vypravují linkové autobusy, které jezdí téměř denně. Ceny jsou příznivé, za zpáteční jízdenku zaplatíte od 600 - 800 Kč.

Samotná doprava ve Vídni není nijak odlišná oproti jiným městům. Můžete využít nové či historické tramvaje nebo linky U-bahn. Samozřejmostí je možnost vypůjčení kol. Vídeň totiž patří k evropským městům, kde obyvatelé plně využívají cyklistickou dopravu po městě.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje